MÁM
ZÁUJEM
posta
titulka


Sťahovanie bytov


Sťahovanie bytu je časovo, fyzicky aj psychicky náročný proces, ktorým si za život prejde snáď každý z nás. Preto budete na svojej strane chcieť spoľahlivého partnera, pre ktorého je sťahovanie doslova denným chlebíčkom.

Zbavte sa stresu spojeným so sťahovaním svojej domácnosti a nenechajte sa prekvapiť nepríjemnosťami, ktoré môžu počas sťahovania nastať. Zverte do našich rúk balenie, odvoz a sťahovanie svojho drahocenného majetku. Postaráme sa o jeho pohodlný presun do Vášho nového bývania, nech je kdekoľvek. Sme pripravení sťahovať všetky Vaše veci bezpečne, tak, aby sa predišlo poškodeniam, a to v najrýchlejšom možnom čase.

Využite naše služby a naši pracovníci sa postarajú o všetko potrebné, aby ste mali čo najmenej starostí. Pri sťahovaní samozrejme môžete využiť všetky naše doplnkové služby: balenie, montáž a demontáž nábytku, skladovanie Vášho majetku počas sťahovania a dopravu.

Ako prebieha sťahovanie bytu s nami? V prvom rade vykonáme obhliadku a navrhneme najvhodnejší spôsob sťahovania podľa množstva Vášho nábytku a osobných vecí. Dohodneme si termín a viac sa o sťahovanie starať nemusíte. V rámci vopred dohodnutého časového plánu vykonáme všetky úkony potrebné pre bezpečné doručenie Vášho osobného vlastníctva na miesto určenia.

Chcem vypracovať cenovú ponuku na mieru

Prečo využiť Sťahovanie Movex?

  1. 1. bezpečnosť je na prvom mieste. Aj keď tím našej spoločnosti tvoria skúsení profesionáli, ako jedna z mála firiem na trhu máme uzavreté vysoké poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri sťahovaní.
  2. 2. rýchlosť je jedna z našich priorít, lebo si uvedomujeme, že každá minúta Vášho času je dôležitá.
  3. 3. pohodlie môžete zažívať aj počas sťahovania, lebo my Vás radi zbavíme starostí, aby ste sa mohli venovať iným dôležitým veciam.
  4. 4. ponúkame rôzne doplnkové služby aby mohlo sťahovanie prebehnúť komplexne a celý proces bol pre Vás jednoduchší.
  5. 5. kvalitné služby sú u nás samozrejmosťou, počas celého procesu sa môžete spoľahnúť na tím profesionálov.