MÁM
ZÁUJEM
posta
titulka


O nás


Naša spoločnosť sa venuje sťahovaniu a doplnkovým službám ako balenie, montáž nábytku, skladovanie majetku, či doprava pri sťahovaní. Našim zámerom je ponúknuť zákazníkom kvalitné služby na trhu. Skúsenosti v tejto oblasti a tím profesionálov je zárukou spokojnosti našich klientov, ktorí sa k nám opätovne vracajú. Ak sa plánujete presťahovať alebo potrebujete využiť niektorú z doplnkových služieb, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu.

Okrem toho, že ponúkame sťahovacie služby, je našou úlohou aj vzdelávať a poskytovať užitočné informácie, ktoré súvisia so sťahovaním. Keďže máme dlhoročné skúsenosti, cítime akúsi zodpovednosť predávať naše vedomosti všetkým, pre ktorých je sťahovanie jednorázová záležitosť. Preto sme založili blog, kde môžete nájsť všetko od tipov a trikov pri sťahovaní až po legislatívne povinnosti spojené so sťahovaním. Veríme, že vám tak pomôžeme ešte o niečo viac.

Chcem vypracovať cenovú ponuku na mieru

Prečo využiť Sťahovanie Movex?

  1. 1. bezpečnosť je na prvom mieste. Aj keď tím našej spoločnosti tvoria skúsení profesionáli, ako jedna z mála firiem na trhu máme uzavreté vysoké poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri sťahovaní.
  2. 2. rýchlosť je jedna z našich priorít, lebo si uvedomujeme, že každá minúta Vášho času je dôležitá.
  3. 3. pohodlie môžete zažívať aj počas sťahovania, lebo my Vás radi zbavíme starostí, aby ste sa mohli venovať iným dôležitým veciam.
  4. 4. ponúkame rôzne doplnkové služby aby mohlo sťahovanie prebehnúť komplexne a celý proces bol pre Vás jednoduchší.
  5. 5. kvalitné služby sú u nás samozrejmosťou, počas celého procesu sa môžete spoľahnúť na tím profesionálov.